Firma powstała w 2009 roku na bazie ZAKŁADU USŁUG STOLARSKICH założonego w 1995 roku przez Józefa Jamrożka. Stolarnia znajduje się w podkieleckiej miejscowości Cedzyna i od początku istnienia ma charakter firmy rodzinnej.

Zakład zajmuje się głównie projektowaniem i produkcją schodów drewnianych do domków jednorodzinnych. Wykonujemy również inne usługi w branży stolarskiej. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z realizacji naszych wybranych projektów w zakładce OFERTA. Głównymi odbiorcami naszych produktów są klienci indywidualni, najczęściej z województwa świętokrzyskiego.

Niewielkie rozmiary firmy z tradycjami rodzinnymi pozwalają na indywidualne podejście do każdego zamówienia i Klienta. Praktyka i doświadczenie w branży drzewnej przekazywane od pokoleń, systematycznie modernizowany park maszynowy i zastosowanie nowoczesnych komputerowych metod projektowania pozwala na uzyskanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów. Chcąc być konkurencyjni stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz modyfikujemy sposoby wytwarzania oferowanych produktów.

Zapewniamy Klientom:
- indywidualne podejście do każdego zamówienia
- miłą i profesjonalną obsługę
- solidność oraz wysoką jakość wyrobów
- szybki termin realizacji
- rzetelność, profesjonalizm, uczciwość
- kompletną obsługę i doradztwo techniczne, np. w sprawach doboru gatunku drewna
- przystępne ceny umowne - wysoki współczynnik jakości w stosunku do ceny
- elastyczność w negocjacjach
- dysponujemy własnym transportem firmowym

Drewno to najbardziej ceniony materiał budowlany ze względu na jego wielowiekową tradycję i niezawodność, posiada niekwestionowane walory estetyczne, które wraz z upływem czasu nabierają szlachetności. Wykonując dla Państwa wyroby z drewna wiemy , że jakość ostatecznego produktu związana jest przede wszystkim z doborem odpowiedniego surowca.

W związku z tym podchodząc indywidualnie do każdego z Klientów zwracamy szczególną uwagę na przygotowanie materiału wyjściowego. Nasze produkty wykonane są z najlepszej gatunkowo tarcicy krajowej (dąb, buk, jesion, sosna, olcha) o wilgotności 8-10% czyli idealnej do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.


Do wykończenia powierzchni stosujemy przemysłowe lakiery do drewna firmy BARPIMO. Stosujemy lakiery transparentne (nie zmieniające naturalnego koloru drewna), jak również dysponujemy szeroką gamą kolorów w zakresie bejc zmieniających barwę drewna.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy stronę internetową naszej firmy, gdzie mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą.

Zapraszamy do współpracy.

STOLARNIA-JAMROŻEK


©2009 Piotr Jamrożek